Lipovská desítka

31.08.2019

Prázdniny jsme zakončili velmi úspěšnými závody v Lipově. Vedra nás opět nezastrašily a my si odvezli cenné zkušenosti a krásná umístění.

Jako první odstartovala přípravka holek, ve které náš klub úspěšně reprezentuje Daniela Hamšíková a Eva Čopová.

Danielka (335) vybojovala skvělé 2. místo a Evička (347) si krásnou technikou doběhla pro 6. místo.

Obě holky mají běh v sobě a jdou skvělým příkladem svým mladším sestrám. V mladší přípravce startovaly za náš klub Atletika Veselí Laura Hamšíková a Jana Čopová.

Na trati 200m si Laura (53) doběhla pro přehledné vítězství a Janička (41) si vybojovala krásné 5 místo.

V mladší přípravce kluci nás opět reprezentoval velmi talentovaný Lukáš Šimlík.

Lukášek jde skvělým příkladem své mladší sestřičce Kristýnce, na každém závodě bojuje a běží ze všech sil. Lukášek (390) si doběhl pro 5. místo a zároveň si udržuje 3. místo v celkovém pořadí poháru.

A nakonec celý tým přišel podpořit naši nejmladší závodnici Kristýnku Šimlíkovou. Kristýnka (308) je obrovská bojovnice a na start vždy dorazí s úsměvem na tváři.

Tyto prázdniny nám přinesly mnoho zkušeností, hlavně jsme se naučili týmové práci a upevnili vztahy v týmu. Zimní sezóna je před námi a já doufám, že bude stejně úspěšná, jako ta letní. Moc všem dětem děkuji, že i přes úmorná vedra nevynechali jediný trénink a tvrdě na sobě makali. Budu se na všechny těšit v říjnu a na dalších závodech. Zatím se mějte krásně, vaše trenérka. :)