Novolhotská pětka

06.07.2019

V sobotu 6.7 jsme jeli do Nové Lhoty porovnat síly se soupeři. Od začátku prázdnin trénujeme v plném nasazení a každým dnem se zlepšujeme. Na závodech jsme vybojovali medaile a také jsme zaběhli nové osobní rekordy, z kterých byla naše trenérka velmi šťastná.

V 16:00 odstartovala kategorie přípravky dívek, ve které náš klub reprezentovaly dvě velmi talentovaná děvčata - Eva Čopová (71) a Daniela Hamšíková. (226)

Evička si vylepšila svůj osobní rekord na trati 500m (2:21) na skvělý čas 2:02 a doběhla na krásném 5. místě.

Danielka vybojovala nádherné 2. místo s časem 1:47 a zároveň si drží 1. pozici v Moravskoslovenském běžeckém poháru.

V kategorii mladší přípravka dívky nám odstartovala Jana Čopová (197) a Laura Hamšíková (207) na trati 200m.

Janička doběhla na krásném 7. místě s časem 41s a předvedla bezchybný běh.

Laura si s přehledem doběhla pro 1. místo a zároveň získala dostatek bodů pro vítězství v MSBP!

Mladší přípravku chlapců z našeho klubu reprezentuje Lukáš Šímlík (17), který opět předvedl nádherný běh na 200m. Bohužel mu tentokrát trať nesedla a Luky v půli trati zakopl. I přes to závod nevzdal a do cíle doběhl s nádherným 6. místem a časem 39s.

Lukáškovi, díky jedinečnému sportovnímu nasazení, chybí pouze pár bodů do 3. místa v MSBP. Moc mu držíme palce, aby chybějící body získal a na podzim si jel pro pohár do Hodonína.

Naše nejmladší závodnice Kristýnka Šimlíková (193) opět startovala na trati 60m. Kristýnka je velmi šikovná a ve svých 3 letech nevynechá jediný závod.

V Nové Lhotě si zazávodila také naše trenérka Kristýna Čajková, která na trati 1km zvítězila a s ženami na 5km vybojovala 5. místo.

Samozřejmě trénujeme dál a vedra nás nerozhodí. Další závody jsou před námi a my se už teď nemůžeme dočkat.